EPSON WorkForce Pro WF-C869RD3TWFC – urządzenie na długie dystanse

EPSON WorkForce Pro WF-C869RD3TWFC to najnowsze urządzenie wielofunkcyjne formatu A3+ przeznaczone dla firm.

Urządzenie zapewnia wysoką jakość nawet dużych wydruków przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów eksploatacji. W porównaniu z konkurencyjnymi kolorowymi drukarkami laserowymi Workforce Pro WF-C869RD3TWFC może obniżyć koszt druku jednej strony nawet o 50%, a zużycie energii nawet o 90%!  Wkłady atramentowe firmy Epson umożliwiają wydrukowanie do 84000 stron czarno-białych lub kolorowych, na pojedynczej wymianie zasobników.
Podczas pracy nie jest emitowany ozon, a usprawniony cichy tryb druku i brak hałasu wentylatora w trakcie drukowania lub po jego zakończeniu sprawiają, że urządzenie idealnie nadaje się do biurowego środowiska pracy.

Drukarka pozwala drukować w formacie A4 z prędkością do 35 str./min w czerni w kolorze, natomiast w formacie A3 do 13 str./min w czerni w kolorze. Mnogość obsługiwanych protokołów i standardów pozwala z łatwością umieścić urządzenie w istniejącym środowisku.

Kolorowy ekran dotykowy 12,7 cm, przypominający wyświetlacz smartfona, jest łatwy w obsłudze, a funkcje skanowania do różnych lokalizacji i zgodność z książką adresową LDAP sprawiają, że urządzenie doskonale sprawdza się w każdym biurze, w którym trzeba udostępniać dokumenty.

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookies). Więcej informacji...

Strona jest skonfigurowana do używania ciasteczek. Korzystając z niej bez wyłączania ciasteczek w opcjach przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Zamknij