EPSON Workforce Enterprise – kombajn na największe pola

EPSON WorkForce Enterprise to najnowsze i najbardziej zaawansowane urządzenia na rynku w swojej klasie, zaprezentowane podczas targów CeBIT 2017. Występuje w dwóch modelach: WF-C17590 oraz WF-C20590 różniących się między innymi prędkością wydruku.

Workforce Enterprise wysoko podnosi poprzeczkę stawianą urządzeniom przeznaczonym dla najbardziej wymagających klientów. Prezentuje osiągi dotychczas niedostępne dla drukarek atramentowych, deklasując urządzenia laserowe pod kątem kosztów eksploatacji, poboru energii i ekologiczności.

Urządzenie pozwala na druk w rozdzielczości do 600 x 2400dpi oraz prędkości nawet 100 stron na minutę (model WF-C20590)! To blisko 2 strony na sekundę! Dodatkowo zużywa nawet 20 RAZY mniej prądu podczas pracy w porównaniu do konkurencyjnych drukarek laserowych.

W porównaniu z konkurencyjnymi kolorowymi drukarkami laserowymi Workforce Enterprise może obniżyć koszt druku jednej strony nawet o 50%, a zużycie energii nawet o 80%! Wkłady atramentowe firmy Epson umożliwiają wydrukowanie do 100 000 stron czarno-białych (2x 50000) i 50000 stron kolorowych, na pojedynczej wymianie zasobników.

Dodatkowo urządzenie można rozbudować o moduły automatycznego układania i zszywania oraz podajnik papieru na 3000 stron. Czyni to Workforce Enterprise prawie bezobsługowym kombajnem.Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookies). Więcej informacji...

Strona jest skonfigurowana do używania ciasteczek. Korzystając z niej bez wyłączania ciasteczek w opcjach przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Zamknij