EPSON WF-6590DWF to wyjątkowe urządzenie, umożliwiające wielkie oszczędności w każdej fimie.

W porównaniu z konkurencyjnymi kolorowymi drukarkami laserowymi WF-6590DWF może obniżyć koszt druku jednej strony nawet o 50%, a zużycie energii nawet o 80%! Wkłady atramentowe XXL firmy Epson umożliwiają wydrukowanie do 10 000 stron czarno-białych i 7000 stron kolorowych, czyli tyle samo lub nawet wiecej niż można drukować na podobnych kolorowych drukarkach laserowych.

Dodatkowo urządzenie korzystnie wpływa na komfort obsługi poprzez wydruk pierwszej strony w zaledwie 7 sekund,  eliminując emisję ciepła, ozonu oraz niwelując dźwięk wentylatora. Na drukarce WF-6590DWF można drukować i skanować bezprzewodowo z urządzeń z systemem Android dzięki funkcji parowania NFC. Można również przesyłać poprzez e-mail dokumenty do natychmiastowego wydruku.

EPSON WF-6590DWF pozwala na skanowanie dwustronne (w jednym przebiegu) do 23 str/min oraz drukowanie z szybkością do 34 str./minTa strona korzysta z ciasteczek (plików cookies). Więcej informacji...

Strona jest skonfigurowana do używania ciasteczek. Korzystając z niej bez wyłączania ciasteczek w opcjach przeglądarki, wyrażasz na to zgodę.

Zamknij